Kohr Bros Ice Cream

12,00$

İş Detayları

Wildwood, New Jersey eyaletinin en hareketli bölgelerindendir. Bu şehirde yüzlerce çalışma imkanı ve canlı bir boardwalk bulunmaktadır. Work and Travel öğrencilerinin çokça tercih ettiği, iş ve konaklama imkanlarının fazla olduğu dinamik bir şehirdir. Genç nüfus çok fazladır.

Wildwood şehrinde Moreys Piers eğlence parkı gibi büyük eğlence merkezinin yanı sıra; dondurmacılar, pizzacılar ve popcorn dükkanları çok yaygındır. Bölgede barlar ve restoranlar oldukça fazladır.

Kohr Bros Ice Cream, Amerika’nın en bilindik dondurmacı zincirlerinden. Çeşitli dondurma çeşitleri (soft serve, gelato, water ice, popsicle) satılabilen Kohr Bros’ta bayan adaylar kasada dondurma satış ve masaya servis yapabilmektedir. Saatlik ücret dışında bahşiş de bırakılması, kazanç anlamında öğrencileri rahatlatmaktadır. Özellikle yazın sıcak günlerinde çok tercih edilen bir yiyecek olan dondurma, Kohr Bros çalışanlarında yoğun iş temposuna ve dolayısıyla çok fazla insanla iletişim kurararak dil pratiğine de fayda sağlamaktadır.

Work and Travel’da Wildwood şehri özellikle öğrencilerin çok olması, arkadaşlık ortamları ve eğlence imkanlarının fazla olması sebebiyle tercih edilmektedir. Ayrıca 2. İş imkanlarının fazlalığı, konum olarak Atlantic City gibi kalabalık alanlarla Cape May ve Ocean City gibi tatil bölgelerine çok yakın olması büyük bir avantajdır.

Tek otobüsle New York’a dahi gidebildiğiniz (NJ Transit Bus) bir şehir olan Wildwood, alışveriş alanları olarak da Rio Grande, Cape May Court House ve Atlantic City şehirlerine çok yakındır. İşverenler, work and travel programına çok aşinadır. Bu anlamda iş ve konaklama açısından öğrenciler kesinlikle zorlanmamaktadır.

Bölge olarak Wildwood, Wildwood Crest, North Wildwood gibi üç büyük bölgeye ayrılıp her bir bölgede yoğunluk göze çarpmaktadır. New Jersey halkı ve gelen turistler, finansal olarak iyi şartlarda olduğundan bahşiş bırakma, alışveriş yapma anlamında da iyi durumdadırlar. Bu da öğrencilerin gerek ilk gerekse ikinci işlerinde kazanç anlamında sorun yaşamamasını sağlamaktadır.

İş Video Tanıtımı