Burger King – Pigeon Forge

Saatlik Ücret: 10,00$

İş Detayları

Dünya devi iki fast-food zincirinden biri olan Burger King work and travel öğrencilerine iş imkanları sunuyor. Tamamen basit bir mantıkta çalışabileceğiniz fast-foodlar, dilinizi geliştirmenize de imkan sağlıyor. Amerikalı ekibinizle birlikte mutfak içerisinde çalıştığınızda, zorunlu olarak ingilizce konuşmanız sebebiyle dilinizi geliştirme imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca kasiyer olarak, gelen müşterilerle de iletişimde olarak belli şablonda iletişim kurar ve dilinizi pratikleştirebilirsiniz.

Burger King restoranlarında hamburger yapabilir, patates kızartabilir, sipariş alabilirsiniz. Rotasyon yani tüm pozisyonlarda çalıştırılma uygulandığından, aynı işi yapmak yerine farklı deneyimler de elde etmenize imkan tanır. Ayrıca vardiyaları çok esnek olup, 2.iş bulabilmenize müsaade etmektedir.

Pigeon Forge Tennessee, daha önceki işlerimizde de belirttiğimiz gibi hem iş hem eğlence anlamında çok fazla imkan tanıyan bir bölge. Sosyal çevrenizi genişletirken, iki işte çalışarak travel programınız için iyi bir birikim de yapabilmeniz söz konusudur.

İş Video Tanıtımı