Mc Donald’s – Wildwood

11,00$

İş Detayları

Wildwood, New Jersey eyaletinin en hareketli bölgelerindendir. Bu şehirde yüzlerce çalışma imkanı ve canlı bir boardwalk bulunmaktadır. Work and Travel öğrencilerinin çokça tercih ettiği, iş ve konaklama imkanlarının fazla olduğu dinamik bir şehirdir. Genç nüfus çok fazladır.

Wildwood şehrinde Moreys Piers eğlence parkı gibi büyük eğlence merkezinin yanı sıra; dondurmacılar, pizzacılar ve popcorn dükkanları çok yaygındır. Bölgede barlar ve restoranlar oldukça fazladır.

Work and Travel’da Wildwood şehri özellikle öğrencilerin çok olması, arkadaşlık ortamları ve eğlence imkanlarının fazla olması sebebiyle tercih edilmektedir. Ayrıca 2. İş imkanlarının fazlalığı, konum olarak Atlantic City gibi kalabalık alanlarla Cape May ve Ocean City gibi tatil bölgelerine çok yakın olması büyük bir avantajdır.

Tek otobüsle New York’a dahi gidebildiğiniz (NJ Transit Bus) bir şehir olan Wildwood, alışveriş alanları olarak da Rio Grande, Cape May Court House ve Atlantic City şehirlerine çok yakındır. İşverenler, work and travel programına çok aşinadır. Bu anlamda iş ve konaklama açısından öğrenciler kesinlikle zorlanmamaktadır.

Bölge olarak Wildwood, Wildwood Crest, North Wildwood gibi üç büyük bölgeye ayrılıp her bir bölgede yoğunluk göze çarpmaktadır. New Jersey halkı ve gelen turistler, finansal olarak iyi şartlarda olduğundan bahşiş bırakma, alışveriş yapma anlamında da iyi durumdadırlar. Bu da öğrencilerin gerek ilk gerekse ikinci işlerinde kazanç anlamında sorun yaşamamasını sağlamaktadır.