Fairmont Olympic Otel

[passster password=”troyedu”]

Fairmont Olympic Otel

Premimum Otel-Resort İşleri

Fairmont Olympic Otel 5 yıldızlı olup cv nize de ekleyebileceğiniz profesyonel iş tecrübesi ile size eşsiz bir work and travel deneyimi sunar. Seattle Amerika’nın Washington eyaletine bağlı en kalabalık şehri olarak bilinmekte ve burada çalışan work and travel öğrencileri Amerikan filmlerinde sıkça karşılaştıkları büyük şehir kültürünü tecrübe etmektedirler.

Alışveriş ve eğlence merkezleri, pubları, kafeleri ve restoranları ile oldukça eğlenceli olan bu şehirde 16 dolar saatlik çalışma ücreti fırsatı sayesinde hem çok eğlenebilir hem de para kazanabilirsiniz.

Çalışma Şartları

Sektör : Otel-Resort İşleri

Çalışma Pozisyonu : Housekeeper ve Houseman

Konum : Seattle ,WA

Yerleştirme Şekli : Web Cam İnterview

Over-Time( Fazla Mesai): Mümkün

Sezon Sonu Bonusu : Hayır

Ücretlendirme ve Kazançlar

Saatlik Ücret: 16 Dolar

Konaklama Türü : Otel

Konaklama Bedeli:120 $

Haftalık Çalışma Saati : 32-40 Saat

İstenilen Öğrenci Dil Seviyesi : Advanced

Tip Durumu : Hayır

NASIL BİR YERDE ÇALIŞACAKSINIZ ?

  • Çalışma saatlerinden dolayı öğleden sonra işi biten öğrenci rahatlıkla ikinci bir işte çalışma fırsatı bulabilir. Öğrenci kendisine kalan akşam saatleri sayesinde restaurant tarzı iş alanlarında kendi fırsatını yaratabilir.

  • Housekeeping işi bahşişli bir iştir. Öğrenciler odayı temizlemek üzere odalara girdiklerinde, otelden ayrılan müşterilerin odalarda bıraktıkları bahşiş housekeeperlar içindir 😊

  • Ek olarak, Amerika’da otelden ayrılan misafirlerin kendileri için aldıkları fakat tüketmeyip housekeeperlar için bıraktıkları açılmamış paketlerde yiyecek ve içecekler haftalık gıda masrafınızı ciddi anlamda düşürür.

  • Keyifli bir program geçirmeniz için her zaman sabırlı olun.

  [/passster]